PRŮBĚH ZAKÁZKY

1.      Vyslechnu si vaše představy.

Rád svým klientům naslouchám a přetvářím jejich sny v realitu. Bez toho aniž bychom se poznali, však mohu pomoci jen stěží. Miluji interiérový design, ale abych se mohl do své práce ponořit, musím poznat váš životní styl, vaše vize, nápady a v neposlední řadě také dispozice bytu či domu. Pokud je vám příjemný individuální přístup, pojďme se sejít třeba u kávy a můžeme se pobavit o všem, co vás zajímá.

2.     Zašlu vám rozumnou cenovou nabídku.

Jakmile budu znát vaše potřeby a budu mít obrázek o vašich možnostech, vypracuji pro vás cenovou kalkulaci. Nebojte se mi sdělit vaše finanční omezení, ani já nemám neomezené zdroje, i když bych se tomu určitě nebránil. Od toho je tu právě interiérový designér, aby vám za rozumnou cenu nabídl maximální užitek. Od toho jsem tu já.

3.      Mnou navržený projekt spolu zkonzultujeme a můžeme začít.

Pomocí metru  a tužky zaměřím prostor a dle vašich přání vytvořím 1-2 varianty, které spolu ať už formou osobní nebo on-line prodiskutujeme. Nemusíte se bát vyslovit všechny vaše sny, protože já jsem od toho, abych z nich vytvořil realitu. Jediným vašim úkolem bude vybrat ten nejlepší návrh, který vám poté včetně cenových kalkulací a seznamu dodavatelů předám.

4.      A teď už je na vás, zda realizaci zvládnete sami nebo svěříte mně…